Referencie | Videá | Kontakty

Kontakt

902 303 104

Neznámá sekce

Viliam Kalman - Masér ŠK Slovan Bratislava, Slovenská futbalová reprezentácia

Slovenský futbalový svaz

Slovan Bratislava

S produktmi MUELLER od firmy REHASPORT som veľmi spokojný. Produkty Mueller majú vysokú kvalitu, konkrétne používam SpattingTape, TearLight, TapeWrap, Tuffner Remover, lepidlo Quick Drying Adherent, ktoré je najkvalitnejšie na trhu!


Produkty MUELLER používame nielen v náročnom období tréningov a zápasov, ale taktiež v období regenerácie, kedy ich potrebujeme na naše vyčerpané organizmy.“

Jozef Liška - Masér AS Trenčín

logo as trencin

Produkty Mueller Sports Medicine používajú naši hráči každodenne a dopomohli nám prebojovať sa do predkola Európskej ligy UEFA. Bez kinesiotejpu, podtejpu MWrap, fixačného tejpu Eurotape a elastickej bandáži Tear Light, chalani na trávnik ani nevybehnú. Výrobky Mueller sú v športovej medicíne z môjho pohľadu najkvalitnejšie na trhu a skutočne sa s nimi pracuje veľmi dobre.

Dušan Kožehuba - Slovenská hádzanarska reprezentácia

Slovenská hádzanarska reprezentácia

Týmto by som chcel poďakovať spoločnosti REHASPORT za to, že priniesla na náš trh tak potrebné a užitočné výrobky značky MUELLER. Hádzanárky využívajú tieto výrobky (EuroTape, Wrap, TearLight), a sú s nimi veľmi spokojné. Väčšina našich hráčok používa aj ortézy značky MUELLER.

Juraj Mikláš - Fyzioterapeut Atletický klub Dubnica

logo dubnica

Chcel by som vyjadriť spokojnosť s kvalitou výrobkov značky MUELLER. Vedel by som celú referenciu zhrnúť do jednej vety: „Bezkonkurenčné výrobky.“

Maroš Hlad - Fyzioterapeut Petra Sagana, LIQUIGAS - profesionálny cyklista

logo as trencin

Pre pravidelné využívanie viacerých produktov MUELLER od firmy REHASPORT som sa rozhodol po predchádzajúcich výborných skúsenostiach s Eurotape, ktorý som používal po predchádzajúcich zraneniach ako prevenciu ďalšieho poškodenia, nielen v tréningu, ale aj počas pretekov.
spodni

 

 

 

 

 

© 2014 SPORTMEDIC
OBCHODNÉ PODMIENKY

 

 

 

 

 

REKLAMAČNÝ PORIADOK